Smok elektronik sigara,smok alien

Smok elektronik sigara,smok alien:


Smok Elektronik Sigara

            Smok Alien Kit 220W elektronik sigara son günlerde popülerleşen elektronik sigara türleri arasında öne çıkan modellerden biridir. SMOKTech firması tarafından "Düşündüğünden Daha İyi" sloganı adı altında üretilmiştir.
 
            Elektronik sigara alacaklar için en güzel  ve avantajlı seçeneklerden biridir aynı zamanda. Hoş tasarımı, rahat kullanımı, estetik görüntüsü, kaliteli malzemesi ile herkes için ideal olan Smok Alien elektronik sigara aynı zamanda  dayanıklılığı ile de dikkat çekmektedir.

            Duyurulduğu ve piyasaya çıktığı andan itibaren, birçok yenilikçi özelliği barındırması ve aynı zamanda uzay teknolojisine ait bir ürün gibi görünmesi elektronik sigara severlerini hayran bırakmıştır. Herkes bu ürünün elektronik sigara koleksiyonunda yer almasını istemiştir.

SMOK ALİEN ELEKTRONİK SİGARA TEKNİK ÖZELİKLERİ

            2016 yılının sonuna doğru çıkan Smok Alien 220W   modu pil ve atomizer (püskürtücü) kısmına sahip benzersiz bir yeniliktir. Şık bir tasarıma sahip olan bu elektronik sigara 18650 standart boyutlarındaki iki adet pil ile çalışmaktadır. 

            Smok elektronik sigara plastik, paslanmaz çelik ve pireks camın birleşiminden üretilmiştir ve maksimum 220 Watt gücünde çalışmaktadır. Ancak bu güce ulaşmak için yüksek deşarj akımını destekleyen pillerin varlığına ihtiyaç vardır. Ayrıca bu elektronik sigaranın bir tarafında küçük bir ekran bulunmakta ve kullanıcıya cihaz hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır. 

            Smok Alien elektronik sigaranın atomizeri 3 mL kapasiteli bir tank ile donatılmıştır. Bu tank elektronik sigaranın üst tarafından doldurulmaktadır. 

            TC'de 0,01 ve 3 Ohm, VW'de ise 0,06 ve 3 Ohm direnç aralığında sıcaklık kontrol modu  ve varivat modunda çalışan Alien Kit 220W ile bu sayede en karışık sarımları bile gerçekleştirmek kolaylaşmaktadır.

SMOK ALİEN KİT 220W ELEKTRONİK SİGARA KUTUSUNUN İÇİNDE NELER VAR?

Smok Alien elektronik sigarasının kutusunun içinde;

- bir adet yeni Smok Alien (boyutları 85x44x28.4 mm ve ağırlığı 47 gram)
- bir adet atomizer Smok TFV8 Baby tank
- bir takım yedek o-halkaları
- iki adet markalı weipa bant silikon
- bir adet 0.4 Ohm (40-80 Watt)  buharlaştırıcı
- bir adet yedek ampul
- bir adet USB-microUSB kablo
- bir adet kullanım kılavuzu
bulunmaktadır. Piller kutu içeriğine dahil değildir. 

SMOK ALİEN 220W KULLANMANIN AVANTAJLARI

            Smok Alien kullanıcılarının elde ettiği birçok avantaj vardır. Bu avantajlardan ilki kaliteli bir elektronik sigaraya sahip olmaktır. Her Smok Alien kullanıcısı elinde tuttuğu elektronik sigaranın kalitesinden ve şıklığından emin olacak ve kendini özgüvenli  hissedecektir.

            Gümüş renkli olan Smok Alien, rengi ile de ayrı bir hava oluşturacak, tüm ilgiyi kendisine toplayacak ve kimseyi kayıtsız bırakamayacaktır. Bu ilgiden Smok Alien  elektronik sigarasının sahibi de  payını alacaktır.

            Gümüş rengi, bu elektronik sigaranın sahip olduğu tek renk değildir. Gümüşün yanında ayrıca siyah renk seçeneği de sunulmaktadır. Siyah renginde kırmızı, altın, turuncu, mavi ya da koyu gri renkli çerçeveler sigarayı ve bilgilendirici ekranı süslemektedir.

            Arkadaş çevresinde, kafede, parkta, terasta, partilerde... Nerede olursa olsun Smok Alien dikkat çekici şıklığa sahip bir üründür. Smok Alien ile havanızı, tarzınızı, kaliteli seçimlerinizi belli edebilir ve insanların gözünde ayrıcalıklı bir konuma yükselebilirsiniz.

            Smok Alien elektronik sigara kullanmanın klasik sigaraya göre en büyük artılarından  biri hoş olmayan herhangi bir kokuya sebebiyet vermemesidir. Klasik sigaraların kullanımı sonucunda ağızda oldukça itici kokular oluşmaktadır. Bu koku, insanların olumsuz tepkisine sebebiyet vermekte ve hatta uzaklaşmalarıyla son bulmaktadır.

            Bu tarz olumsuz durumlardan kaçınmak ama aynı zamanda sigara içmeye devam edebilmek için elektronik sigara en iyi çözümdür. Sağlığa, klasik sigara kadar zararı dokunmamakta ve daha keyifli içim sağlamaktadır. Ayrıca içim sonunda çevrenizdeki insanların olumsuz tepkisinden de uzaklaşmış olacaksınız.

            Smok Alien Kit 220W, arıza durumunda yedek parça temini sağlayan bir üründür. Kutuda bulunan yedek parçalar oldukça uzun süre için kullanıcısına hizmet vermektedir. Ancak bu yedek parçalar dışında bir parçaya ihtiyaç duyulduğunda bu modele ait yedek parça teminini internet üzerinden gerçekleştirmek oldukça kolaydır. 

            Bu yüzden herhangi bir parçası arızalandığında elektronik sigaranızı çöpe atmanız gerekmeyecek ve sadece arızalanan parçayı temin ederek kullanıma devam edebileceksiniz.  Cihaza ait buharlaştırıcı ya da pil gibi ihtiyaçlarınızı birçok siteden karşılayabilirsiniz.

            Smok Alien elektronik sigaranın ön panelindeki OLED monitör sayesinde elektronik sigaranın çalışma durumunu kontrol edebilir ve temel ayarlarını değiştirebilirsiniz. Kullanışlı OLED ekranı, cihazın durumunu zahmetsizce görmeyi ve kullanıcının isteğine göre cihazı özelleştirmeyi sağlamaktadır.  Bu özellik ile birlikte her kullanıcıya göre kendini ayarlamayı bilen Smok Alien sizin için de ayarlanabilecektir. 

            3 mL kapasiteli TFV8 Baby yakıt tankı ve ayarlanabilir alt fışkırtma bölümü, likitin  ve havadaki yoğun bulutların güzelliğinin tadını tam anlamda çıkarmanızı sağlayacaktır. TFV8 Baby yakıt tankı modeli adından da anlaşılacağı üzere asıl model TFV8'e göre daha küçüktür ve 22x53 mm  boyutlarındadır.

            Ancak cihaz serinin; menteşeli üst kapaktan dolum yapılması, muhteşem verim ve oldukça ikna edici tasarruflu likit kullanımı gibi  tüm özelliklerini taşımakta bu nedenle geri adım atmamaktadır.

SMOK ALİEN KİT 220W HAKKINDA DİĞER AYRINTILAR

            Bu yeni ve ilgi çekici ürün, özelliklerinin iyi olması yönünden piyasadaki en kaliteli elektronik sigaralara  benzemektedir. Ancak üreticilerin, bu elektronik sigaranın imalatına sadece teknik açıdan yaklaşmayıp estetiğe ve görselliğe de önem verdikleri belli olmaktadır. 

            Ürünün ekranında gerekli tüm ayrıntıları görmek, USB kablo aracılığı ile ürünü güncellemek ve pillerini şarj etmek mümkün olmaktadır. Her Smok ürünü için standart bir özellik olmuş olan Fire tuşu bu üründe daha çok iyileştirilmiştir. Yani olumlu ölçüde ağırlaştırılmıştır ve ele çok hoş gelmektedir.

            Ürün, elektronik sigaraya yeni başlamış kişiler için uygun olduğu gibi kendinden emin gurular için de muhteşem bir üründür. Smoke Alien Kit tam da olması gerektiği kadar kompakt boyutlardadır. Ayrıca yepyeni bir tasarıma sahiptir. Ve iddialı rakiplerinden bir adım bile geri kalmamaktadır. 

            Bu büyük olmayan cihaz mükemmel ergonomik şekli ile ele tam oturmakta ve tek kelime ile muhteşem görünmektedir. Alien 220W cihazının üst kısmında birçok atomizere uyumlu 510 konnektör ve üst kapağı kaldırmaya yarayan 4 adet küçük vida bulunmaktadır.

            Modun bir tarafında ürünün marka adı yani "
Smok" yazmakta ve bu yazının biraz üstünde havalandırma delikleri bulunmaktadır. Karşı taraftaki ekranın altında ise Micro USB girişi   bulunmaktadır. Cihazı şarj ederken aynı zamanda sigarayı tüttürmek mümkündür. 

SMOK ALİEN KİT 220W ELEKTRONİK SİGARA MODELİNİ BİZDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

            SMOKTech markası, elektronik sigara ve aksesuarları alanında dünya çapında tanınmış kalite, yenilik ve uygun fiyat temsilcisidir. Mağazamızda SmokTech dünya markasına ait garantili orijinal ürünleri bulmak mümkündür. 

            Mağazamızda uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulabilir ve beğendiğiniz herhangi bir ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz. Ürün en kısa sürede elinize ulaşacak ve dış görünüşünden akıllı tasarımına kadar her şeyi ile sizi hayran bırakacaktır.

            Kaliteli, şık ve son model Alien 220W elektronik sigarasının Türkiye'de satışını gerçekleştiren firmamız bu ürüne sahip olmak isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Siz de iyi bir elektronik sigara ile çevrenizi şaşırtmak istiyorsanız Smok Alien 220W tam size göre.